Jus Mundi шукає у свою команду українського юриста у сфері арбітражу

УАА спільно із однією із найбільших світових арбітражних пошукових платформ Jus Mundi працює над проектом внесення українських судових рішень у сфері арбітражу до бази даних Jus Mundi.

Це – важлива ініціатива, яка дозволить широкій міжнародній аудиторії дізнатися більше про арбітраж в Україні і сприятиме поширенню знань про Україну як про про-арбітражну юрисдикцію.
 
Наразі Jus Mundi шукає у свою команду українського юриста у сфері арбітражу, для допомоги із впровадження проекту. 

Основні вимоги до кандидату/кандидатки:

  • вільне володіння українською та англійською мовами; 
  • вища освіта за напрямком право / міжнародне право, яка включала спеціалізовані курси міжнародного арбітражу (та/або практичний досвід у сфері арбітражу, який в будь-якому випадку є перевагою); та
  • впевнене користування Microsoft Excel.

Основні обв’язки кандидата/кандидатки включатимуть:

  • опрацювання наявної бази даних судових рішень для відповідності параметрам публікації у базі Jus Mundi;
  • дослідження судової практики та доповнення наявної бази даних для її актуалізації; та
  • (за умови виконання попередніх пунктів) – регулярний моніторинг української судової практики.

Вакансія передбачає можливість укладання тимчасового оплатного контракту про надання послуг (на підставі домовленості між кандидатом/кандидаткою та Jus Mundi).
 
Запрошуємо усіх зацікавлених членів УАА направити своє резюме англійською та українською мовами на наступні адреси електронної пошти:
 secretariat@uaa.in.uad.koba@jusmundi.com, та n.kim@jusmundi.com, зазначивши в темі листа “Jus Mundi – Ukraine caselaw researcher” до 21 червня 2024 року.

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації. Детальніше

brochure

event

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів